آموزش بازاریابی شبکه ای در شبکه اجتماعی اینستاگرام

آموزش بازاریابی شبکه ای در شبکه اجتماعی اینستاگرام

آموزش بازاریابی شبکه ای در شبکه اجتماعی اینستاگرامReviewed by مدیر سایت on Jan 27Rating: 5.0

اینستاگرام یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی

فکر میکنید چه دلیلی وجود دارد که مخاطبان یک شبکه اجتماعی به نام اینستاگرام با چنین سرعت بسیار بالایی تو ایران در حال رشد هست؟

در مطلب قبل شرحی مختصر درباره شبکه های اجتماعی و رابطه آنها با رونق کسب و کار و بازاریابی گفتیم. حال درباره اینستاگرام توضیحاتی مطرح میکنیم.

اینستاگرام

یکی از دلایل این استقبال عظیم و حجوم گسترده مردم ایران به این شبکه در درجه اول عدم فیلتر شدن این شبکه هست و در درجه دوم با استناد به مطالعات جامعه شناسی و فرهنگ شناختی ، میانگین مطالعه کتاب در بین مردم ایران تنها 2 دقیقه هست ) بدون خواندن قرآن ، مفاتیح و روزنامه ( و این در حالیه که میانگین مطالعه در ژاپن تا 09 دقیقه میتونه ادامه داشته باشه.

این آمار در حقیقت داره به ما میگه که اکثر مردم ایران حوصله مطالعه کتاب رو ندارن که این موضوع ارتباط مستقیمی با فرهنگ، سبک زندگی و عادتهای مردم داره و در عوض جای خودش رو به تماشای عکس و فیلم داده که داریم به وضوح می بینیم در دسترس قرار گرفتن یک شبکه اجتماعی که تمرکز اون بر روی فیلم و عکس هست چه جاذبه ای رو در بین مردم پیدا کرده است.

حضور مردم در شبکه اجتماعی اینستاگرام

در حال حاضر این شبکه میلیونها کاربر ایرانی داره و به جرأت میشه گفت تقریباً هرکسی که گوشی هوشمند داره app اینستاگرام رو هم روی گوشیش نصب کرده و یک پروفایل هم تو این شبکه درست کرده و کاربرهای این شبکه به شکل عجیب و غریبی داره روز به روز بیشتر میشه و طبق تحقیقاتی که انجام دادم بسیاری از شرکت های مطرح خصوصی تو این شبکه اجتماعی فعالیت های وسیعی رو دارن انجام میدن و با کمپین هایی که برگزار می کنن در آمدهای عظیمی رو دران به سمت خودشون جاری می کنند.

پس پیشنهاد میکنیم که از این شبکه قدرتمند که حسابی در میان مردم ایران محبوب شده غافل نشوید و اگر احتمالاً تا امروز پروفایلی برای خود درست نکردید همین امروز دست به کار بشی و بازاریابی خودت رو تو این شبکه شروع کنید مطمئن باشید اگر اصولی کار رو اجرا و پیاده سازی کنی در آمدهای بسیار بزرگی رو می توانید فقط به واسطه بازاریابی تو این شبکه بدست بیاورید و فروش فوق العاده ای رو تجربه کنید.

Print Friendly, PDF & Email

دیگر مطالب مرتبط

وَمَا مِن دَآبَّةٍٍ فِِی الأَرْضِ إِلاَّ عَلَی اللّهِ رِزْقُهَا وَیَعْلَمُ مُسْتَقَرَّهَا وَمُسْتَوْدَعَهَا کُلٌّ فِی کِتَابٍ مُبِینٍ(هود/6)؛ «هیچ جنبنده ای در زمین نیست، مگر اینکه روزی او برخداست. او قرارگاه و محلّ نقل و انتقالش را می داند. همه اینها در کتاب آشکاری ثبت است».