کسب درآمد اینترنتی بالا با چند نکته کلیدی و کاربردی

کسب درآمد اینترنتی بالا با چند نکته کلیدی و کاربردی

کسب درآمد اینترنتی بالا با چند نکته کلیدی و کاربردیReviewed by مدیر سایت on Nov 26Rating: 5.0روش های کسب درآمد اینترنتی دغدغه اصلی وب مسترها و مدیران سایت هاکسب درآمد اینترنتی یک بحث جنجالی است که مدیران ، وب مسترها و صاحبان سایت ها با آن مواجه هستند اما نکته قابل توجه این است که پاسخ گویی به این سوال دشوار و یک امر تجربی است در این مطلب چندین روش تجربی کاربردی در ضمینه کسب درآمد اینترنتی توضیح داده شده است.

کسب درآمد اینترنتی دغدغه اصلی مدیران ، وب مستران :

 

 در این مطلب چند روش تجربی کاربردی در ضمینه کسب درآمد اینترنتی توضیح داده شده است. کسب درآمد اینترنتی یک بحث جنجالی است که مدیران ، وب مسترها و صاحبان سایت ها با آن مواجه هستند اما نکته قابل توجه این است که پاسخ گویی به این سوال دشوار و یک امر تجربی است در این مطلب چندین روش تجربی کاربردی در ضمینه کسب درآمد اینترنتی توضیح داده شده است.

کسب درآمد اینترنتی

 

راستش را بگویید: تا به حال به چندین سایت آموزش کسب درآمد اینترنتی سرزده اید؟ چند تا مقاله خوانده اید؟ چند تا از این سایت ها واقعا به شما کمک کرد از طریق اینترنت پول درآورید؟

آیا این سوالات برای شما آشنا نیست؟ آیا واقعا در منزل میتوانم کسب درآمد اینترنتی داشته باشم ؟

  • چه قدر طول می کشد تا به درآمد عالی و دلخواه خود برسم؟
  • از کجا باید شروع کنم؟ قدم اول چیست؟

 

اما سوال مهم این است… بعد از این همه جستجو، جواب چند تا از سوال هایتان را واقعا پیدا کرده اید؟ بله دوست عزیز، حقیقت این است که سایت های مفید در زمینه کسب درآمد اینترنتی بسیار کم است. شما برای شروع به کسب درآمد اینترنتی و موفقیت در کار خود سوالات مختلفی دارید. اما چگونه کسی را پیدا کنید که اطلاعات مورد نظرتان را در دست شما قرار دهد؟ شما حتما تا به حال خیلی در مورد روش های کسب درآمد اینترنتی جستجو کرده اید. حتما به خیلی از سایت ها مراجه کرده اید و مقالات مختلفی را خوانده اید – چه انگلیسی یا فارسی.

بهترین راه کدام است؟

اما هیچ کدام از این ها نتوانسته اند راه مطمئن و سریعی پیش پایتان بگذارند تا بتوانید به درآمد دلخواه خود دست یابید. حتی ممکن است این همه اطلاعات پراکنده شما را بیشتر سردرگم کرده باشد تا اینکه به شما کمک کند. حتما سوالات مهمی در ذهن شماست و به دنبال پاسخ خود سرگردان هستید. بعد از این همه جستجو شاید از خود تان پرسیده باشید… آیا واقعا راه آسان تر و سریع تری وجود ندارد؟ چه طور خیلی افراد کسب درآمد اینترنتی دارند ولی من هنوز موفق نشده ام؟!

کسب درآمد اینترنتی

به نظر من روش های زیر میتواند به پیش برد اهداف شما کمک کند.

ایده های جدید :

پول دار شدن چندان هم سخت نیست!

 مثل درگاه بانکی البته کم هستند افرادی که اعتماد به نفس و توانایی آن را داشته باشند که ایده های کوچک و جالب و در عین حال پردرآمد خود را به مرحله ی اجرا درآورده و از آن کسب درآمد کنند ، آنهم درآمدهای میلیونی !

به گزارش بانکی، همه ما در ذهنمان ایده هایی داریم که بنا به توجیهات خودمان – مانند وقت نداشتن و یا کمبود سرمایه – از آنها به راحتی می گذریم ، در حالی که تنها مشکلی که جلوی ایده های خلاقانه را می گیرد تنبلی و عدم اراده ی قوی است ، بنابراین سعی کنید ایده های خود را با همین دو عامل پیش ببرید و نتیجه ی آنرا نیز ببینید.

مهارت های خود در بازار آنلاین را بالا ببرید :

اگر این کار را بلد نیستید، باید برای مشغول به کار شدن در این حوزه مهارت ها و تخصص های لازم را یاد بگیرید. از جمله کارهایی که می توانید انجام دهید، پیدا کردن سایت هایی است که در زمینه های مختلف مثل برنامه نویسی، بازاریابی و آموزش را یاد بگیرید تا بتوانید با استفاده از آنها کسب درآمد کنید.

وبلاگ ها :

در سال های اخیر، وبلاگ ها بزرگترین ابزار اینترنتی بوده اد که افراد برای بیان افکار و ایده هایشان از آن استفاده می کردند. باور برخی افراد این است که با افزایش روز افزون تعداد وبلاگ ها دیگر نمی توان روی این ابزار اینترنتی به عنوان روشی برای کسب درآمد حساب کرد. اما واقعیت چیز دیگری است. اگر نویسنده زبردستی هستید، می توانید یک وبلاگ غیرفعال را به یک دستگاه چاپ اسکناس تبدیل کنید.

شبکه وبلاگی راه اندازی کنید :

به عنوان یک فرد حرفه ای، می توانید با همفکران خود ارتباط برقرار کنید. برای این کار یک شبکه وبلاگی راه بیاندازید. راه اندازی این شبکه شما را به سمت ارتباط با مجموعه های بزرگتر سوق می دهد.

پشتیبانی آنلاین ایجاد کنید :

نقش ارتباطات و فناوری اطلاعات روز به روز پررنگ تر می شود و به این ترتیب استقبال مردم نیز از این فناوری ها بیشتر می شود. نتیجه این استقبال، میلیون ها علاقه مند به این فناوری هاست که  نیاز به پشتیبانی آنلاین و فنی دارند. مدیریت محتوای وب، عیب یابی نرم افزاری و سخت افزاری از جمله کارهایی هستند که خارج ازمحیط آنلاین گران تمام می شوند. شما می توانید با ایجاد سرویس پشتیبانی آنلاین برای جمع زیادی از کاربران دهکده جهانی کسب و کاری کوچک و پردرآمد برای خود راه بیاندازید.

دستیار مجازی :

این روزها شمار کسانی که در هر رشته ای پروژه هایی را به صورت آزاد می گیرند، روز به روز بیشتر می شود. به این ترتیب با توجه به مدیریت زمان، این افراد زمان کافی برای انجام تحقیقات ندارند و در نتیجه بخشی از وظایف به آنها محول می شود. با توجه به بودجه محدود که بسیاری از آنها با آن درگیر هستند، استخدام کارمند تمام وقت نیز امکان پذیر نیست. در این میان، شما می توانید به عنوان دستیار مجازی درآمد خوبی از کمک رسانی به متخصصان در دنیای مجازی بدست آورید.

پروژه های آزاد آنلاین :

تقاضا برای نیروی کار دارای صلاحیت با حقوق مکفی، این فرصت را برای شما فراهم می کند که یکی از نیرو های پروژه ای آنلاین باشید. برخی سایت ها وجود دارند که ارتباط میان کارفرما و کارجویان را فراهم می کنند. انجام چنین کارهای پروژه ای برای شما درآمد خوبی به همراه خواهد داشت.

نوشتن مقالات انتقادی :

اگر نویسنده خوبی هستید، می توانید برای محصولات مختلف مقالات انتقادی بنویسید و پول خوبی هم از این راه بدست آورید.

Print Friendly, PDF & Email
وَمَا مِن دَآبَّةٍٍ فِِی الأَرْضِ إِلاَّ عَلَی اللّهِ رِزْقُهَا وَیَعْلَمُ مُسْتَقَرَّهَا وَمُسْتَوْدَعَهَا کُلٌّ فِی کِتَابٍ مُبِینٍ(هود/6)؛ «هیچ جنبنده ای در زمین نیست، مگر اینکه روزی او برخداست. او قرارگاه و محلّ نقل و انتقالش را می داند. همه اینها در کتاب آشکاری ثبت است».