نرم افزار Net Guard قطع دسترسی برنامه ها به اینترنت برای اندروید

نرم افزار Net Guard قطع دسترسی برنامه ها به اینترنت برای اندروید

نرم افزار Net Guard قطع دسترسی برنامه ها به اینترنت برای اندرویدReviewed by مدیر سایت on Feb 6Rating: 5.0

 نرم افزار Net Guard قطع دسترسی برنامه ها به اینترنت برای اندروید 

با استفاده از نرم افزار Net Guard دسترسی برنامه های اندرویدی خود را به اینترنت قطع و در مصرف دیتای خود صرفه جویی کنید.یکی از مشکلات مهم کاربران تمام شدن سریع شارژ اینترنت آنهاست ، یکی از مهمترین عامل های صرفه جویی در مصرف اینترنت قطع کردن دسترسی این کار ما نرم افزار Net Guard را به شما پیشنهاد میکنیم.

NetGuard  نرم افزاری کاربردی و محبوب در زمینه قطع دسترسی بازی ها و برنامه های نصب شده برروی دستگاه های اندرویدی به اتصال اینترنت است که استودیوی Marcel Bokhorst آن را به صورت رایگان با پرداخت درون برنامه ای در گوگل پلی عرضه نموده است و تا به این لحظه بیش از 500 هزار بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دریافت شده است و هم اکنون قصد معرفی نسخه کامل و پرداخت شده ان را داریم که تمامی قابلیت هایش در دسترس هستند!

نت گارد یک اپلیکیشن ساده و بدون نیاز به روت برای جلوگیری از دسترسی برنامه و بازی ها به اینترنت است ؛ شما به کمک این نرم افزار می توانید برای هر یک از راه های دسترسی به اینترنت شامل وای فای و دیتا محدودیت هایی را برای برنامه و بازی های نصب شده بر روی دستگاه خود اعمال سازید! جالب است بدانید که شما با مسدود سازی دسترسی برنامه ها و بازی ها به اینترنت میتوانید استفاده از داده های خود را کاهش داده و در مصرف باتری خود نیز صرفه جویی کنید!

برخی از بازی های اندرویدی نظیر Gangstar Vegas در صورت وصل بودن اینترنت توسط سازنده شناسایی می شود و باعث مسدود شدن حساب بازیتان می شود راه کار چیست؟! با این برنامه کاربردی دسترسی بازی به اینترنت رو قطع کنید و از مسدود شدن حساب بازیتان جلوگیری به عمل بیاورید.

نرم افزار Net Guard

برخی از ویژگی های برنامه :

 1. رابط کاربری ساده و بدون نیاز به دانش خاصی.

 2. بدون نیاز به روت بودن دستگاه اندرویدی شما.

 3. طراحی برنامه به صورت کاملا متن باز.

 4. دارا بودن دو تم روشن و تیره متریال برای انتخاب.

 5. گزینه ذخیره مصرف داده هر اپلیکیشن.

 6. گزینه اطلاع رسانی دسترسی به اینترنت.

 7. تنظیماتی برای دسترسی/عدم دسترسی.

 8. نداشتن هیچ گونه تبلیغات ازار دهنده ای.

 9. خروجی PCAP برای تمامی لاگ های برنامه.

 10. اجازه و مسدودسازی دسترسی آدرس ها در برنامه.

 11. نمایش سرعت شبکه به صورت نمودار در اطلاع رسان.

 12. پشتیبانی از IPv4/IPv6 TCP/UDP

لینک دانلود نرم افزار:  لینک دانلود                                             

Print Friendly, PDF & Email

دیگر مطالب مرتبط

وَمَا مِن دَآبَّةٍٍ فِِی الأَرْضِ إِلاَّ عَلَی اللّهِ رِزْقُهَا وَیَعْلَمُ مُسْتَقَرَّهَا وَمُسْتَوْدَعَهَا کُلٌّ فِی کِتَابٍ مُبِینٍ(هود/6)؛ «هیچ جنبنده ای در زمین نیست، مگر اینکه روزی او برخداست. او قرارگاه و محلّ نقل و انتقالش را می داند. همه اینها در کتاب آشکاری ثبت است».