یادآوری به مشتریان در ووکامرس برای اقلام خریداری شده با YITH WooCommerce Review

یادآوری به مشتریان در ووکامرس برای اقلام خریداری شده با YITH WooCommerce Review

یادآوری به مشتریان در ووکامرس برای اقلام خریداری شده با YITH WooCommerce ReviewReviewed by مدیر سایت on Oct 21Rating: 5.0

با آموزشی دیگر از مجموعه آموزش های وردپرس در خدمت شما کاربران سامانه درگاه بانک هستیم.

افزونه نظرسنجی ووکامرس | YITH WooCommerce Review Reminder

بعضی مواقع پیش می آید مشتریان شما مراحل خرید را در فروشگاه اینترنتی انجام می دهند اما چند روزی از ثبت خرید آن ها گذشته و همچنان هزینه را پرداخت نکرده اند تا کالا برای آن ها ارسال شود.
برای این منظور باید امکانی را به فروشگاه اینترنتی اضافه کنیم تا در صورت بروز چنین مواردی به مشتری اطلاع دهد و نتیجه را جویا شود. تماس یک به یک با همه‌ی آن‌ها عملی نیست، چون مشکلات و سختی‌های زیادی دارد. این جاست که افزونه‌ی YITH WooCommerce Review Reminder به کمک شما می‌آید. این افزونه به شما اجازه می‌دهد تا از پنل مدیریت خود تنظیمی اتخاذ کنید که با ارسال یک ایمیل به طور خودکار از مشتری خواسته شود تا برای محصول خریداری شده نظر بنویسد. سریع، آسان و موثر.

با این افزونه میتونید به کاربرانی که از شما محصولی خریده اند پیشنهاد بدید تا نظرخودشون رو درباره محصول بدند.افزونه‌ی نظر سنجی مشتریان ووکامرس یک افزونه وردپرس قوی است که برای سیستم ووکامرس طرحی شده است.

تنظیمات ایمیل در افزونه نظر سنجی مشتریان ووکامرس :

در صفحه‌ی مستندات این افزونه، همه‌ی تنظیمات موجود در بخش تنظیمات عمومی را بررسی می‌کنیم. از این جا می‌توانید محتوا و تنظیمات ایمیل گوگل آنالیزگر خود را شخصی سازی کنید.
قالب ایمیل در افزونه نظر سنجی مشتریان ووکامرس :

افزونه‌ی YITH WooCommerce Review Reminder علاوه بر قالب کلاسیک ووکامرس، سه گرافیک دیگر هم در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید پیش نمایش آن‌ها را ببینید.

ویژگی هایی که این افزونه دارد عبارت است از :

  • انتخاب نوع نوشتار ایمیل (به صورت اچ تی ام ال یا ساده)
  • سفارشی سازی عنوان و موضوع ایمیل
  • سفارشی سازی محتوای ایمیل
  • افزودن یک لیست سیاه برای افرادی که درخواست کرده اند چنین ایمیل یادآوری برای آن ها از سمت فروشگاه ارسال نشود

ووکامرس

برای نصب این افزونه به پیشخوان وردپرس رفته و افزونه را در مسیر افزونه ها نصب و سپس آن را فعال می کنیم. پس از فعال شدن افزونه گزینه ای با عنوان “review reminder” در زیر منوی yith plugins مشاهده می شود. با کلیک بر روی آن می توانید تنظیماتش را انجام دهید.

:mail settings

ووکامرس

Enable YITH WooCommerce Review Reminder: با علامت زدن این گزینه می توانید افزونه را فعال کنید.

Email type: نوع ایمیل را مشخص کنید. به صورت اچ تی ام ال باشد یا یک متن ساده

Email subject: موضوع ایمیل را می توانید مشخص کنید. افزونه به صورت پیش فرض این موارد را انگلیسی وارد کرده اما شما می توانید مانند تصویر بالا هر نوشته ای که می خواهید به فارسی تبدیل کنید.

Email content: محتوای ایمیل را می توانید وارد کنید.

Review unsubscription text: در صورتی که می خواهید مشتریان اشتراک را لغو کنند، در اینجا متن مورد نظر را وارد کنید.

Test email: می توانید با وارد کردن آدرس ایمیلی مشخص، ایمیل را تست کنید.

لیست سیاه(blocklist):

ووکامرس

مشتریانی که تمایل ندارند ایمیل را دریافت کنند در این لیست سیاه وارد می شوند و می توانید اضافه کنید.

 

Print Friendly, PDF & Email
وَمَا مِن دَآبَّةٍٍ فِِی الأَرْضِ إِلاَّ عَلَی اللّهِ رِزْقُهَا وَیَعْلَمُ مُسْتَقَرَّهَا وَمُسْتَوْدَعَهَا کُلٌّ فِی کِتَابٍ مُبِینٍ(هود/6)؛ «هیچ جنبنده ای در زمین نیست، مگر اینکه روزی او برخداست. او قرارگاه و محلّ نقل و انتقالش را می داند. همه اینها در کتاب آشکاری ثبت است».