معرفی افزونه push notifications یا قرار دادن آگاهی ها به وبسایت وردپرس

معرفی افزونه push notifications یا قرار دادن آگاهی ها به وبسایت وردپرس

وقتی عبارت push notifications را میشنویم، احتمالا به یاد نوتیفیکیشن های موبایل خود میافتیم هنگامی که ایمیل دریافت میکنیم. احتمالا تاکنون تصور میکردید که این قابلیت فقط برای اپلیکیشن های اندروید طراحی شده، اما باید بدانید  این قابلیت بر روی مرورگرها نیز آمده است! و میتواند از هر وبسایتی به شما ارسال شود. در این مطلب به شما افزودن push notifications به وبسایت وردپرس را آموزش خواهم داد.

push notifications

با افزودن push notifications به وبسایت وردپرس چه کار هایی میتوان انجام داد؟

میتوانید هر بار که سایت خود را آپدیت کردید و یا پست جدید ایجاد کردید، با استفاده از این قابلیت میتوانید کاربران را مطلع کنید. اگر صاحب یک سایت فروشگاهی باشید میتوانید با استفاده از این قابلیت کاربران را از فروش های ویژه و تخفیفات خود آگاه کنید. و اگر دارای یک سایت خبری هستید میتوانید مخاطبان خود را از بروز ترین اخبار ها آگاه کنید.

با استفاده از این قابلیت خواهید توانست تا کاربران را از هر اتفاقی در سایت خود با خبر سازید.

این قابلیت چگونه کار میکند؟

وقتی یک بازدید کننده وارد سایتی میشود که دارای این قابلیت است، یک صفحه کوچک باز شده و از بازدید کننده خواهد خواست تا به سایت اجازه ارسال نوتیفیکیشن را بدهد. اگر کابر اجازه این کار را بدهد، مرورگر یک کد را ثبت خواهد کرد که از سایت تامین میشود. سپس کاربرانی که آنلاین باشند این نوتیفیکیشن ها برای آنها ارسال خواهد شد، و  آنهایی که آنلاین نیستند، وقتی که آنلاین شوند نوتیفیکیشن ها را خواهند دید.

سیستم های نوتیفیکیشن های زیادی وجود دارند که میتوانند با وردپرس کار کنند. در ادامه شما را با سرویس هایی رایگان و با راه اندازی آسان  آشما خواهم کرد.

این افزونه تا کنون بیش از 3000 نصب و فعالسازی داشته است. برای استفاده از این سرویس باید اول در سایت ثبت نام کنید، با استفاده از نسخه رایگان قادر خواهید بود تا به 500 کاربر نوتیفیکیشن ارسال کنید و تنها مرورگر های فایر فاکس و کروم پشتیبانی خواهند شد و در آینده نیز پشتیبانی از مرورگر سافاری برنامه ریزی شده است. نسخه رایگان فقط بر روی مرورگر های دسکتاپ کار خواهد کرد و اگر میخواهید به کاربران اندروید نوتیفیکیشن ارسال کنید، باید به نسخه ویژه ارتقاء دهید.

استفاده از این افزونه بسیار ساده و راحت میباشد، به طوری که شما قادر خواهید بود تا 10 دقیقه بعد از نصب این افزونه اولین نوتیفیکیشن ها را ارسال کنید.

این افزونه بر روی بیش از 400 سایت وردپرس فعال است، با استفاده از نسخه رایگان این افزونه قادر خواهید بود تا به بیش از 2500 مشتری نوتیفیکیشن ارسال کنید، و همچنین مرورگر های اندرویدی علاوه بر مرورگر های دسکتاپ پشتیبانی میشود.

http://uupload.ir/view/bn9j_push-notifications.zip

 

Print Friendly, PDF & Email
وَمَا مِن دَآبَّةٍٍ فِِی الأَرْضِ إِلاَّ عَلَی اللّهِ رِزْقُهَا وَیَعْلَمُ مُسْتَقَرَّهَا وَمُسْتَوْدَعَهَا کُلٌّ فِی کِتَابٍ مُبِینٍ(هود/6)؛ «هیچ جنبنده ای در زمین نیست، مگر اینکه روزی او برخداست. او قرارگاه و محلّ نقل و انتقالش را می داند. همه اینها در کتاب آشکاری ثبت است».